اتاق کشت

شرکت بهپرور سبلان دارای اتاق کشت مجهز و با ظرفیت بالا جهت کشت مینی تیوبر در مراحل اولیه رشد گیاه است .


گلخانه

شرکت بهپرور سبلان دارای گلخانه ای بزرگ به مساحت 4000 متر مربع و کاملا مجهز و مدرن میباشد و از آن برای تولید مینی تیوبر استفاده میشود .


آبیاری بارانی

زمین های مزرعه ضمن حفظ سیستم ابیاری سنتی قابلیت آبیاری توسط سیستم آبیاری بارانی و قطره ای را دارد که این مسئله باعث ارتقاع کیفیت محصول و افزایش میزان تولید میگردد .


ژنراتور

این مجموعه مجهز به یک دستگاه ژنراتور کاتر پیلار دور پایین با کیفیت بالا جهت تولید برق در مواقع اضطراری می باشد که میتواند مدت زمان زیادی بدون وقفه برق مورد نیاز مجموعه را تامین کند .


باسکول

شرکت بهپرور سبلان دارای باسکولی با ظرفیت 60 تن میباشد که به دلیل مجاورت با گمرک این مسئله مزیت مهمی برای شرکت محسوب میشود .


گاز دو پوندی

این مجموعه دارای کمپرس گاز دو پوندی است که ضمن رفع نیاز موجود هیتر ها و غیره امکان توسعه شرکت را در زمینه های مختلف فراهم می اورد .


چاه عمیق

مزرعه دارای چاهی با عمق 60 متر و دبی قریب به 30 لیتر در ثانیه جهت تامین اب مورد نیاز زمین های کشاورزی و گلخانه و ازمایشگاه میباشد .


موقعیت استراتژیک

شرکت بهپرور سبلان دارای موقیعتی استراتژیک ویژه ای است چون از طرفی رو به روی فرودگاه و از طرفی در جوار گمرک اردبیل قرار دارد ضمنا پیش بینی میشود به زودی ایستگاه راه اهن اردبیل در جوار این مززرعه احداث شود .